3E Akademi ve TÜV NORD ’dan Eğitimde Stratejik İşbirliği

3E Akademi olarak  2008 yılından beri yurtiçi ve yurtdışında tehlikeli madde  lojistik yönetimi, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı, IMDG KOD ve RID, gümrük,dış ticaret ,liman yönetimi  konularında sunduğumuz eğitimler ile birlikte artık  müşterilerimizin  diğer eğitim  programlarında da  çözüm ortağı olmak istiyoruz. Bu amaçla eğitim çeşitliliğimizi  ve kalitemizi  artırmak,müşterilerimize daha kapsamlı bir bilgi havuzu sunmak için TÜV NORD ’un 150 yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile yeni eğitim programları da sunmaya başlıyoruz.

3E Akademi  tüm dünyada benimsenen akademik dayanışmanın sürdürülebilir işbirliklerine dönüşmesi vizyonu  ile TÜV NORD ‘la eğitim alanında  stratejik  bir işbirliği yaparak bundan böyle

  • ISO 9001:2015
  • ISO 14001:2015
  • ISO 50001
  • OHSAS 18001
  • ISO 14731
  • ISO 27001 vb.

yönetim sistem standartları , iletişim, pazarlama, satış gibi konularda eğitim ve seminerleri TÜV NORD ile birlikte  gerçekleştirecektir.

3E Akademi ve TÜV NORD olarak  uzman eğitmen kadromuz ve müşteri odaklı yaklaşımımız ile tüm eğitim ihtiyaçlarınızın birlikte belirlenerek, bütçelenerek eğitim planlarınızın oluşturulmasına; söz konusu eğitimlerin  İstanbul ,İzmir eğitim merkezlerimizde  ve/veya  kuruluş bünyesinde en etkin bir biçimde gerçekleştirilmesinden değerlendirilmesine   kadar olan  tüm süreçlerde yanınızda olmaktan mutlu ve gururluyuz.

TÜV NORD 

1869 yılından günümüze kadar  ‘’Dünyamızı Daha Güvenli Yapalım’’ – “Making Our World Safer” sloganı ile 70 ülkede yaklaşık 10 000 çalışanı insanları, çevreyi, ürünleri, organizasyonları ve tesisleri daha güvenli ve güvenilir, daha etkin ve verimli kılmak için hizmetler  sunmaktadır. Endüstriyel hizmetler, tabii kaynaklar, eğitim, ulaştırma ve insan kaynakları bu hizmetlerin yer aldığı ana konulardır.TÜV NORD Grubu  bu ana  konularda oldukça geniş alanlara yayılan akreditasyon ve yetkileri ile ilgili standart, şartname, mevzuata göre faaliyet göstermekte, hem de müşterinin şartnameleri uyarınca hizmet vermekte, müşterinin gereksinimlerine göre hizmet üretmektedir.

TÜV Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş., TÜV NORD Group’un Türkiye temsilcisi olarak sertifikasyon ve endüstriyel hizmetler alanlarında faaliyet göstermekte olan onaylı kuruluşudur.

Şirketin Türkiye’deki başlıca faaliyet konuları arasında;

  • Yönetim Sistemlerinin Sertifikasyonu
  • Teknik Gözetim & Denetim
  • Eğitim Faaliyetleri yer almaktadır.

TÜV NORD ile ilgili  detaylı bilgilere  www.tuv-nord.com/tr/tr/ ulaşabilirsiniz

Eğitim programlarımız için tıklayınız