Kursiyer Yorumları

Nursel Ceyhan

İK Uzmanı/Kontrol Kimya AŞ.

3E Akademiyi TMGD egitimi icin internette arastirma yaparken gordum. Hic bir yonlendirme ve tanidik kimse olmadan internetteki bilgilere gore gittigim icin acikcasi bi tereddut icindeydim. Ancak kursa basladigim ilk gun itibari ile bilmeden de olsa ne kadar isabetli bir karar verdigimi anliyorum. Butun calisanlari canla basla sizin bu egitimi en verimli sekilde alabilmeniz  icin adeta seferber oluyorlar, egitim suremiz boyunca egitmenimiz Muge MENGUBERTi, guler yuzuyle, sabriyla, bilgisini en iyi sekilde kursiyerlere aktarabilmek icin gosterdigi ustun cabasiyla taniyabilecegim en kiymetli insanlardan biri, emeklerinden oturude kendisine sonsuz tesekkurlerimi sunuyorum, Arkadaslar yazdigim bu  yaziyi tamamen tarafsiz ve tamamen edindigim tecrubelere binaen paylasiyorum,  paylasma amacim ise baslangicta benim gibi bu egitime gitmek isteyipte kkararsizlik yasayan tedirgin olan hangi egitim kurumunu tercih etsem diye dusunen arkadaslara isik tutabilmek adina…  Izmir de TMGD egitimi icin kesinlikle ama kesinlikle 3E Akademi tercih edilmeli bunun altina adimla.soyadimla imzami  atarim. NURSEL CEYHAN

Ahmet Andaç Ünsal

Mak.Müh./Sistem OSGB-Denizli

Cihan Bey ile yaptığımız ilk görüşmenin ardından doğru eğitim kurumunu tercih ettiğimi bilmekle beraber, Müge Hanım’dan eğitim aldığımız süreç içerisinde bu güvenim katlanarak arttı. Kurs süresince ve sınavdan önce verdikleri eğitimin kalitesi kadar tüm kadronun içten ve güleryüzlü tavırları, her aradığınızda gösterdikleri ilgiyle de teşekkürleri hak eden bir kurum.

Hakan Akyol

Gıda Müh./Biha İş Güvenlik ve Danışmanlık Hizmetleri

Eğitim harikaydı ama eğitim almakla iş bitmiyordu.Sürekli irtibat halinde oluşum takıldığım konularda hızlı geri dönüş alışım,soru bankası ve çözümleri ,hatırlatma eğitimlerine katılma olanağı en önemlisi sürekli yanımızda olmanızı bilmek bizleri diğer adayların önüne geçiriyordu.Bu eğitimi almak isteyenlere tek tavsiye edebileceğim eğitim kurumusunuz.

Müge hn başta olmak üzere hepinize sonsuz teşekkürler,

 

Barış Bora

Çevre Müh./İÇDAŞ -Çanakkale

Müge hanım, işini çok başarıyla yapan birisi. Tanıdığım en iyi eğitimcilerden birisi.  Teşekkürler.

Zühal Kayış

Elektronik ve Hab.Müh/ Kubilay Boya

Eğitim kurumunun planlama ve organizasyonu çok iyi idi. Özellikle Müge hanım ın tecrübesi ve sunumunu çok başarılı buldum. Verdiği örnekle çok iyi idi. Soru bankası çok geniş ve faydalı oldu. Haftasonu çalışma grupları çok iyi idi. Herkese tavsiye edeceğim bir kurum. Katkılarınızdan dolayı tekrar teşekkür ederim.  

Bülent İbik

İş Geliştirme Md.(GNV Lojistik (Günaydın Group)

Eğitim kadrosu ve personeli ile güzel bir aile, uzman bir kurum.Sizlerle tanışıyor ve çalışıyor olmaktan büyük mutluluk duydum.  

Başarılarınızın artarak devam etmesini dilerim.

Burhan Özhan

İşletme Müh./Erdemir-Ereğli

Eğitim sonrası ADR kapsamının çok geniş olduğunu gördükten sonra, eğitim süresinin 7 gün olmasını gerçekten az buldum. Bunun dışında her ne kadar kurs süresi az olsa da konular belirlenen süre içerisinde eğitmen tarafından efektif şekilde anlatılarak aktarıldığını düşüncesindeyim

Susana Muradova

Diş Hekimi

Bu eğitimi özellikle 3 E Akademi ‘den aldığım için hiç pişman değilim .TMGD ile ilgili kapsamlı bir fikir oluştu.Teşekkür ederim. 

Okan Öner

Jeoloji Mühendisi

Hocamızın performansını ve bilgi aktarımını tebrik ederim.İkramların çeşitliliği çok güzeldi.Teşekkür ederim. 

Dr. Levent Çağlar

Doktor/Dost OSGB-Kuşadası

Bir hafta boyunca yorulsamda sızlasamda harika bir eğitim aldım.Sanırım diğer arkadaşlarda aynı fikirde.Teşekkür ederiz Levent 

Sercan Özdemir

Çevre ve İş Güvenliği Müh./Erdemir-Ereğli

Güzel,samimi ve nezih bir ortamda Müge Hanımın çok büyük katkıları ile bu zor eğitimi aldık. 3E Akademi ailesine teşekkür ederim.

Sedat Karakaş

S.M.Mali Müşavir

Bize ışığıyla yol gösteren değerli Müge Hanıma ve diğer hocalarımıza teşekkür ederiz .

Ayhan Torun

E. Subay

Eğitim kurumunu hem öğretim niteliği hemde diğer yönleri ile çok ilgili buldum.Çok mutlu oldum.Teşekkürler 

Meral Yıldırım

İşletmeci

3E Akademi’nin bir kurstan ziyade hep birlikte çalışmayı,paylaşmayı oldukca iyi bilen bir aile olarak görmeyi sağlayan tüm dostlara teşekkürlerimi sunarım .

Eğitim ve öğretim sevgiyle ,saygıyla daha kolay olabildiğini net gördüm .   

Ethem Üzülmez

Edebiyat Öğrt.

Eğitim süresi 7 gün yerine 2 hafta (14 gün) olarak planlansa daha iyi olacaktır. Uzun süren ders saatlerinde dikkat dağılabiliyor. Zorunluluğunuzun farkındayım. 

Şukran Kamer Şengül

Gıda Müh./İzmir Pastörize Yumurta Sanayi

Her şey çok güzeldi.İlginiz için çok teşekkür ederiz.  

Gülşen Yüksel

İşletmeci

Beklediğimden çok daha iyi !!

Ebru Aşıcı Atcı

Kimyager-İş Güvenlik Uzmanı /İşcan OSGB -Akhisar

Her şey beklentimin çok üzerindeydi.Müge Hocamı   tanıdığıma çok memnun oldum.Tekrar her şey için çok teşekkür ederim. 

İbrahim Halil Dayan

Kamu Yönetimi

Ortam,kapsam,içerik ve eğitici sayın Müge Mengüberti sayesinde mükemmel hazırlanmış ve sunulmuş bir eğitim oldu.Süre kısıtlı olduğu için kitap üzerinde işaretlemeler eğitim öncesi yapılabilir.

Veysi Dicle

İktisat /İK Uzmanı

3E Alademi Kurumu gerek eğitimenleri gerekse hizmetleri ile memnuniyet verici bir seviyede ve çok başarılı buldum.

Doğru yerde eğitim aldığımı ve bana yararlı olacağını düşünüyorum.