3E Akademi olarak 3.İzmir İş Sağlığı ve Güvenliği Zirvesindeyiz

zirve-logo

İzmir Sanayici ve İşadamları Derneğinin (İZSİAD) organizasyonunda , 21-22  Ekim tarihleri arasında Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleştirek 3. İzmir İş Sağlığı ve Güvenliği Zirvesi fuar alanında A 07 nolu standımızda 3E Akademi olarak sizleri aramızda görmekten büyük memnunluk duyacağız.

Zirve’ye paralel Tepekule Kongre Merkezi’nde  2 bin metrekarede kurulacak olan fuar alanında İSG alanındaki ekipman  donanım, ilkyardım firmaları, eğitim, danışmanlık firmaları gibi İSG sektörünün tüm bileşenleri boy gösterecektir. Fuar ziyaret saatleri 09.00:19.00

Saygılarımızla,

3E Akademi

Zirvenin onur konuğu Ümmiye Koçak

Bu seneki organizasyonun onur konuğunun Ümmiye Koçak. New York Avrasya Film Festivali’nde “Sinemada En İyi Avrasyalı Kadın Sanatçı” ödülünü alan “Yün Bebek” filminin yazarı ve yönetmeni olan, köy kadınlarının yaşadıklarını tüm dünyaya göstermek için Arslanköy Kadınlar Tiyatro Topluluğu’nu kuran Ümmiye Koçak, Adana’dan çıkmış, ulusal ve uluslararası pek çok ödül almış bu isim de mücadele ruhu ışığındaki başarı öyküsünü zirvede paylaşacak. Bunun yanı sıra şair, yazar, gazeteci, araştırmacı ve tiyatro oyuncusu Sunay Akın da sevilen gösterisini zirve katılımcılarına sergileyecek. Ünlü Kişisel Gelişim Uzmanı Görkem Başaran ise seminerde “İknanın Psikolojisi” konulu sunum yapacak.

Organizasyonda Tüpraş’tan Tüprag’a, Yaşar Holding’den Nemport’a, Çimentaş’tan Total’e, JTI’dan Pirelli’ye, Hugo Boss’tan Philip Morris’e yerel, ulusal ve uluslararası çapta pek çok tanınmış firmanın üst düzey yöneticileri, zirvede buluşacak. Meslek Hastalıkları, Lojistik İSG Uygulamaları, Müteahhit Yönetiminde İSG, Ergonomi, Kaza Araştırma ve iSG’de İnsan Kaynakları konulu oturumlarda iyi ve örnek İSG uygulamaları paylaşılacak.

İzmir iş dünyası, iş güvenliğini anlatacak

Zirvede, İzmir Ticaret Odası Başkanı Ekrem Demirtaş, ‘Otomotiv Sektöründe İSG Uygulamalarını’ anlatacak. Ege Bölgesi Sanayi Odası Başkanı Ender Yorgancılar ‘Makine Emniyeti’ konusunda tecrübelerini paylaşacak. İŞKUR il Müdürü Kadri Kabak, ‘Mesleki Yeterlilik’ hakkında bilgiler verecek. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı’ndan üst düzey bürokratlar, alanlarıyla ilgili mevzuatları anlatacak, merak edilenleri yanıtlayacak.

Zirve Kayıt & Bilgi
www.izmirisgzirve.com
05353605962