2021 ONLİNE TMGD Eğitimlerimiz “Uygulama-Saha Eğitimi” Hediyelidir

2021 sınavları için ONLİNE TMGD-ADR eğitimlerine kayıt yaptıran kursiyerlerimiz, TMGD sınavlarında başarılı oldukları taktirde  kendilerine  Saha-Uygulama Eğitimlerimiz ücretsiz olarak verilecektir.

Sekiz günlük TMGD eğitimleri daha çok sınava yönelik olup, saha uygulamalarına değinilmemektedir. Danışmanlar saha da çok farklı uygulamalar ile karşılaşabilmektedir. Bu nedenle TMGD ‘ler sahaya ilk adım attıklarında çalışmalarında ciddi zorluklarla karşılaşmaktadır. Saha bilgilerini artırarak bunu kısmen gidermek için bu eğitim verilmektedir.

Ülkemizde 2015 yılında ilk TMGD Uygulama- Saha Eğitimlerini de eğitim kurumumuz vermeye başlamıştır. Bu eğitimler sınavda başarılı  TMGD ‘lere  danışmanlık deneyimli eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Eğitim,  öncelikle  yerel mevzuat konusunda detaylı bilgi verilerek başlar. Sahaya ilk adım attıklarında yapmaları gereken konulardan başlayarak , yasal sorumlulukları içersin de yapmaları gerekenler önemli konular, örnek uygulamalar anlatılarak, saha çalışmaların da kullanacakları örnek dökümanlar paylaşılır.

Tmgd temel ve saha-uygulama eğitimlerini 3e Akademi ‘de tamamlamış olan danışmanlar iş başvurularında sektördeki danışmanlık kuruluşları tarafından öncelikli olarak tercih edilmekte, bu durum diğer adaylar karşısında kendilerine büyük avantaj sağlamaktadırlar.