2024 TMGD Eğitimlerimiz “Sınav Hazırlık Doküman Seti ve Uygulama-Saha Eğitimi” Hediyelidir

2024 sınavları için TMGD-ADR  eğitimlerine kayıt yaptıran kursiyerlerimiz, sınav öncesi  çalışmaları için ” Sınav Hazırlık Doküman Seti” ve  TMGD sınavlarında başarılı oldukları taktirde kendilerine  Saha-Uygulama Eğitimlerimiz ücretsiz olarak verilecektir.

Kursiyerlerimize eğitim sonrası sınav hazırlık  amacıyla  içinde geçmiş dönem sınavlarının referanslı çözümlerinin, çok sayıda deneme sınavlarının,  sınavlar da hızlı soru çözmeye yardımcı olacak kitaplarına ekleyecekleri tabloların, bilgilerin olduğu “Sınav Hazırlık Doküman Seti” ücretsiz olarak  verilecektir. Bu tür dokümanlar  diğer eğitim kurumları ve eğitmenlerce ücretli olarak satılmaktadır.

Sekiz günlük TMGD eğitimleri daha çok sınava yönelik olup, saha uygulamalarını kapsamamaktadır. Danışmanlar saha da çok farklı uygulamalar ile karşılaşabilmektedir. Bu nedenle TMGD ‘ler sahaya ilk adım attıklarında çalışmalarında ciddi zorluklarla karşılaşmaktadır. Danışmanların saha bilgilerini artırarak sahada da başarılı olabilmeleri  için bu eğitim verilmektedir.

Ülkemizde 2015 yılında ilk TMGD Uygulama- Saha Eğitimlerini de eğitim kurumumuz vermeye başlamıştır. Bu eğitimler sınavda başarılı  TMGD ‘lere  danışmanlık deneyimli eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Eğitim,  öncelikle  yerel mevzuat konusunda detaylı bilgi verilerek başlar. Sahaya ilk adım attıklarında yapmaları gereken konulardan başlayarak , yasal sorumlulukları içersin de yapmaları gerekenler önemli konular, örnek uygulamalar anlatılarak, saha çalışmaların da kullanacakları örnek dökümanlar paylaşılır.

TMGD Temel ve saha-uygulama eğitimlerini 3e Akademi ‘de tamamlamış olan danışmanlar iş başvurularında sektördeki danışmanlık kuruluşları tarafından öncelikli olarak tercih edilmekte, bu durum diğer adaylar karşısında kendilerine iş başvurularında büyük avantaj sağlamaktadırlar.

Ayrıca sahada faaliyet gösteren Tmgd danışmanlık kuruluşları eğitim merkezimiz ile sürekli iletişim içersin de olup danışman ihtiyaçlarını bizlere bildirmektedirler. Bizler sınavda başarılı olmuş  kursiyerlerimize  bulundukları illere göre danışman arayan kuruluşlara ulaşmada yardımcı olmaya çalışmaktayız.